Náš příběh není tak úplně o nás.

Můžeme s klidným svědomím říct, že jsme pivovar v Březnici u Příbrami nepřebírali s cílem inkasovat z jeho vlastnictví zisk. Byl to genius loci zámeckého pivovaru, který nás o tom přesvedčil. Chceme vrátit život jedinečním barokním budovám, které už svému účelu dosloužili, a otevřít je veřejnosti a neziskovým aktivitám.

Sami to však nezvládneme.

Budeme rádi, když nás podpoříte i Vy.

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme v tom spolu s...

Hana Potměšilová

Sdružení Revenium pomáhající lidem se zdravotním postižením v zaměstnání či podnikání

 

„Nejdříve mne nadchli lidé, kteří se rozhodli obnovit tradici Heroldu. Když jsem se poprvé vydala do areálu pivovaru, málem mi spadla čelist. Nad úchvatný barokním areálem a zároveň stavem, ve kterém se nachází. A proto s heslem "pivo z Březnice chutná nejvíce", který je z mé hlavy a za kterým si stojím, jsem se rozhodla šílenému nápadu na obnovu této skvostné památky pomáhat.“

"

"

Marianna Cimburová

Kulturní festival a nezávislé sdružení Deziluze

 

,,Herold nám pomohl v úplných začátcích, především důvěrou, kterou do nás, sedmnáctiletých studentů, vkládal. I díky tomu jsme mohli rozjet festival, stvořit Deziluzi. Dal nám pocit, že to, co děláme, má smysl a máme v tom pokračovat. Teď je čas na nás, abychom pomohli tam, kde je potřeba. Nemáme peníze. Ale máme motivaci, odhodlání, elán, chuť něco tvořit a vděk. Chceme, aby Modrá nadace dala nový život nádherné historické budově zámeckého pivovaru i smysluplným projektům, které v ní vzniknou."

"

"

Bullerbyn

Tým Bullerbynu - komunitního pubu na pražských Vinohradech

"Za Bullerbyn nás těší, že vstřícnost a lidskost, kterou jsme při spolupráci s pivovarem Herold od začátku pociťovali, nyní vpisuje i do jeho poslání zachraňovat a vytvářet hodnoty namísto prostého profitu. A to aniž by pro něj byla dobročinnost pouhou marketingovou strategií, jak dnes bývá smutnou praxí.” 

"

"

Jak to jde?

Severní křídlo historického objektu má novou střechu

Historický objekt zámeckého pivovaru v Březnici má za sebou další významný krok na cestě k jeho budoucímu využití. Díky podpoře Ministerstva kultury ČR i města Březnice se podařilo dokončit rekonstrukci …

1 / 3

Please reload

Přidáš se?

máte nápad jak spojit síly? Rádi přivítáme jak partnery, šikovné ruce, tak i nezištné dárce. 

© 2018 Nadační Pivovar Herold

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now